• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystawa haftu

Haft krzyżykowy, richelieu czy koronkarstwo szydełkowe. Mistrzostwo wykonania. W Galerii Studnia trwa wystawa prac Grażyny Majewskiej ze Stowarzyszenia Twórców i Artystów  „Pasja”  Mieszkanka Krapkowic talent do dziergania odziedziczyła po mamie. Dziś to od niej uczą się inni.

„To daje mi wielką satysfakcję. Po prostu lubię to. Podczas haftowania wyciszam się, to dla mnie odskocznia” mówi autorka prac. Wystawę oglądać można codziennie od 16:00 do 19:00 do 3 sierpnia, a już od 5 sierpnia zapraszamy na wystawę „Swaczyna”. W Galerii zaprezentowane zostaną przedmioty związane ze spotkaniem na przykład przy uroczystym podwieczorku, wynikające z tradycji naszego regionu. Zastawa, meble, przepisy kucharskie, dawne gazety z opisem idei Swaczyny. Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Wykuwamy Przyszłość z Choruli.   

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).