• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkania młodych wędkarzy w Ściborowicach

19 marca to już tradycyjny dzień spotkań młodych wędkarzy w świetlicy środowiskowej w Ściborowicach. Święto wędkarskie to zabawa, konkursy i słodki poczęstunek. Organizatorzy Krzysztof i Anna Mazurek dbają o dobrą zabawę, pamięć o przyrodzie, ekologii i wędkarstwie .
Poniżej fotorelacja z tegorocznego świeta młodych wędkarzy:

8.jpeg DSCN7240.jpeg DSCN7243.jpeg DSCN7245.jpeg DSCN7249.jpeg

 

nad. Świetlica Środowiskowa
        w Ściborowicach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).