• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wydłużenie terminu składania wniosków na unieszkodliwienie azbestu

Burmistrz Krapkowic zawiadamia, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłosił konkursu na dofinansowanie do zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest, w ramach którego Gmina Krapkowice będzie mogła ubiegać się o środki finansowe na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości znajdujących się na jej obszarze.

Jednocześnie informuje, że jest to już ostatni konkurs ogłoszony przez WFOŚiGW w Opolu, w którym można wziąć udział.

Mając na uwadze powyższe przedłuża się termin składania wniosków do dnia 20 lipca 2021 roku do godz. 15:30. Wnioski należy składać w Wydziale Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 21, 47-303 Krapkowice (II budynek, parter).

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania do złożenia wniosku.

 

Wniosek do pobrania:

DOCwniosek na usuwanie wyrobów zawierających azbest 2021 r..doc

PDFwniosek na usuwanie wyrobów zawierających azbest 2021 r..pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).