• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny, wyjątkowy rok szkolny 2020/2021. Od 1 września 2020 r. do 23 października 2020 r. zajęcia w szkołach odbywały się w formie stacjonarnej. Biorąc pod uwagę zagrożenie epidemiczne, stopniowo ograniczono funkcjonowanie szkół, wprowadzając  nauczanie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W końcowych dniach nauki szkolnej uczniowie mogli powrócić na chwilę do ławek szkolnych, spotkać się z nauczycielami i rówieśnikami. Organizując zakończenie roku szkolnego dyrektorzy placówek zadbali o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wyróżniający się uczniowie z najwyższymi średnimi ocen na świadectwie oraz laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych otrzymali Listy Gratulacyjne Burmistrza Krapkowic oraz bony podarunkowe. Burmistrz wyróżnił również uczniów, którzy zdobyli miejsca na podium w wojewódzkich finałach zawodów sportowych.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura składa gratulacje uczniom oraz absolwentom szkół za osiągniecia i sukcesy w nauce, a także w innych dziedzinach szkolnej aktywności, dyrektorom szkół i nauczycielom za zaangażowanie i wytrwałość, wsparcie okazywane uczniom i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy, za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem, rodzicom i opiekunom za wyrozumiałość i cierpliwość, które były nieocenionym wsparciem dla uczniów w czasie nauki zdalnej.

Niech wakacje będą dla Was czasem radości i bezpiecznego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).