• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powitanie Lata 2021 za nami

Po raz pierwszy, taka impreza odbyła się w nowym, zrewitalizowanym parku w Otmęcie przy ul. Obuwników i Kilińskiego. Spotkanie mieszkańców pokazało, że Krapkowice zyskały kolejne świetne miejsce do organizacji podobnych pikników. Na przybyłych czekało wiele atrakcji. Gra w bule pod okiem doświadczonych graczy, między innymi Łukasza Stępniewskiego. Pokazowy mecz koszykówki ulicznej, w którym udział wzięli młodzi mieszkańcy Krapkowic. Występy wokalne zapewniło Studia Piosenki i Niezapominajki oraz gwiazda wieczoru w postaci zespołu Jumbo Africa, który rozruszał widownie zebraną w parku. Specjalnie dla zebranych osób, na pobliskiej hali widowiskowo- sportowej im. W. Piechoty odbył się mecz 1 ligowej drużyny KS Otmęt Krapkowice w którym wzięły udział najmłodsze zawodniczki jak i te, które już nie występują w biało zielonych barwach.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, który był obecny na pikniku podkreślał jak wiele odnowiony park zmienia w Otmęcie. Nowy teren rekreacyjny jest przeznaczony dla seniorów jak i młodzieży i dzieci. Takiego właśnie miejsca brakowało w Otmęcie podkreślał Burmistrz Krapkowic.

Liczymy na to, że już niedługo znów spotkamy się z mieszkańcami miasta właśnie w tym miejscu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).