• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Artyści-amatorzy prezentowali swoją twórczość

Obrazy, ceramiczne cuda, artystyczne kartki, autorskie torby i odzież. Na co dzień tworzą w domowym zaciszu, a w niedzielę swoją twórczość zaprezentowali przed murami obronnymi przy krapkowickiej Baszcie. Artyści-amatorzy. W niedzielę 13 czerwca odbył się Kiermasz Sztuki Amatorskiej. Każda prezentowana na Kiermaszu rzecz była wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, stworzona z dbałością o najmniejszy szczegół.

IMG_20210613_102221.jpeg

Organizatorami tego wydarzenia byli: gmina Krapkowice i Krapkowicki Dom Kultury. Jak mówi burmistrz Andrzej Kasiura „Krapkowiczanie to ludzie wielu talentów, mają pomysły, są kreatywni, ale czasem brakuje im śmiałości, by pokazać swoją twórczość szerszemu gronu. My, organizując Kiermasz Sztuki Amatorskiej, z przyjemnością stwarzamy możliwości, które tę nieśmiałość mają przełamać”. Kolejne spotkanie artystów-amatorów już w sierpniu.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).