• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Narodowy Program Szczepień

Szczepienia przeciw COVID-19 już dla uczniów od 12 roku życia. Temat niezwykle ważny, wymagający kompleksowego podejścia i współpracy na wielu płaszczyznach. O szczepieniu w ramach Narodowego Programu Szczepień najmłodszych roczników rozmawiali 8 czerwca w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach burmistrz Andrzej Kasiura, starosta Maciej Sonik, prezes KCZ Marcin Misiewicz, Sekretarz Miasta Harald Brol, naczelnik Wydziału Organizacyjnego, Sportu i Turystyki Małgorzata Meisner oraz naczelnik Wydziału Oświaty UMiG Jolanta Myśluk.

Dzieci w wieku od 12 do 15 lat to jak dotąd najmłodsza grupa osób rekomendowanych do szczepienia. Gmina Krapkowice przez podległe jej placówki edukacyjne będzie zachęcać do korzystania z możliwości przyjęcia szczepionki już od przyszłego tygodnia. Szczegółowe informacje będą udzielane w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach, Starostwie Powiatowym oraz w ośrodkach zdrowia. Szczepienia mają zapewnić nam większą swobodę podczas nadchodzących wakacji oraz pomóc uniknąć powrotu od września do systemu hybrydowego czy też zdalnego nauczania.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).