• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

VIII Krapkowicki Pchli Targ - zaproszenie

W ostatnią sobotę marca zapraszamy Państwa na krapkowicki Rynek. Właśnie tam odbędzie się pierwszy w tym roku VIII Krapkowicki Pchli Targ. To okazja do wiosennych porządków w szafach, na strychach i piwnicach Państwa domów. Pchli targ odbędzie się już tradycyjnie w godzinach od 9:00 do 13:00. Wstęp wolny, przygotowanie stoiska we własnym zakresie.

plakat www.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).