• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zajęcia dla młodych majsterkowiczów

Budki dla jerzyków już są, teraz czas na warsztaty. Dlatego przyjdź, zbuduj własną budkę i zabierz ją ze sobą.
Zapraszamy miłośników majsterkowania wraz z opiekunami do nauki budowania domków, dla wspomnianych ptaków. Zajęcia odbędą się 4 i 5 czerwca:

  • 4 czerwca w PSP nr 1 przy ul. Szkolnej 3 o godz. 16:00 (w razie dużego zainteresowania również o godz. 17:00). Do dyspozycji będą trzy sale, które pomieszczą łącznie 33 pary.
  • 5 czerwca w filii Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej przy ul. Mickiewicza 2 o godz. 9:00, 10:00 i 11:00. Maksymalna liczba uczestniczących w warsztatach to 16 osób (8 par).

Zapisy na zajęcia już dziś ruszają w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Zgłoszenia przyjmuje Żaneta Kocięda pod numerem telefonu 77 44 66 812.

Prosimy o zabranie ze sobą (w ramach możliwości) podstawowych narzędzi, takich jak młotek, wkrętarka, śrubokręt. Zapraszamy i przypominamy, że liczba osób jest ograniczona.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).