• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wsparcie dla KS Otmęt Krapkowice

Jest pierwsza liga, jest sztandarowy sponsor. Zapowiada się wyjątkowy sezon. Prezes i wiceprezes zarządu KS Otmęt Krapkowice podpisali umowę sponsorską z Zygfrydem Groszem reprezentującym krapkowicką firmę Fagro Sp. J.  Do Klubu wsparcie trafi w trzech transzach. Wsparcie planowane jest co najmniej do końca sezonu 2022/2023.

10.jpeg

Między innymi tę informację przekazał zawodniczkom burmistrz Andrzej Kasiura podczas wspólnego spotkania w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Przypomnijmy krapkowickie zawodniczki w nowym sezonie zagrają już w pierwszej lidze. Nasze „złotka” drugą ligę wygrały w pięknym stylu.  Na 18 spotkań, w 17 nie dały szans rywalkom. Awans to sportowy prestiż, ale też nowe wyzwania, także te finansowe. „Na pewno pozwoli nam to na stabilizację finansową i rozwój. Z całym przekonaniem, mogę powiedzieć, że takiej współpracy między podmiotem zewnętrznym, gminą i klubem, na przestrzeni ostatnich lat nie było, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję” mówił prezes Bartosz Banachowski. Przypomnijmy rozmowy z nowym sponsorem zainicjował burmistrz Andrzej Kasiura. „Bardzo się cieszę, że to właśnie lokalna firma zdecydowała się na wsparcie naszego klubu z wieloletnimi tradycjami. Liczę, że ta umowa napędzi spiralę finansowego wsparcia, bo ze sponsoringiem jest tak, jak z terenami inwestycyjnymi. Dopiero, gdy pierwsza firma zdecyduje się na lokalizację swojego biznesu, ruszają nowe inwestycje. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę robił wszystko, by był to pierwszy, ale nie ostatni sponsor” mówił burmistrz.

1.jpeg

Zawodniczkom i całemu Klubowi gratulujemy awansu, to sportowa petarda tego sezonu. Dziękujemy także za oddanie i zaangażowanie, z którym za każdym razem wychodzicie na parkiet. Za radość ze zwycięstw, ale też za umiejętność wyciągania wniosków ze spotkań, które nie do końca poszły po Waszej myśli. I w końcu za mistrzostwo w logistyce i planowaniu, w którym potraficie znaleźć złoty środek perfekcyjnie łącząc rodzinę, pracę i naukę z treningami i wyjazdami. Wielkie brawa dla całego zespołu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).