• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powierzenia stanowisk dyrektorów szkół

20 maja 2021 roku w Krapkowickim Domu Kultury odbyła się narada dyrektorów. Burmistrz Krapkowic dokonał uroczystego wręczenia nowych powierzeń dyrektorom placówek oświatowych gminy Krapkowice na kolejne lata szkolne. Powierzenia od dnia 1 września 2021 roku otrzymali: Krystyna Nowak - dyrektor Publicznej Podstawowej Szkoły Nr 1 w Krapkowicach,

Mariusz Znamiec – dyrektor Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach,

Narcyza Chromińska – dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 8 w Krapkowicach,

Barbara Szczerska - pełniąca obowiązki dyrektora Publicznego Przedszkola w Żywocicach,

Klaudia Pierzkała pełniąca obowiązki dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach.  

 

 

Głównym tematem narady było pozyskanie środków finansowych w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” oraz organizacja dodatkowych zajęć wspomagających dla uczniów na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).