• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVII Turniej Siatkówki Amatorów im. Andrzeja Roszkowiaka o Puchar Burmistrza Krapkowic

Urząd Miasta i Gminy Krapkowice zaprasza do zgłaszania swoich zespołów do udziału w XVII Turnieju Siatkówki Amatorów im. Andrzeja Roszkowiaka o Puchar Burmistrza Krapkowic. Zapisy trwają do dnia 14 marca br. Ilość startujących zespołów w turnieju jest ograniczona, o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszeń należy dokonać drogą mailową na:  Organizatorzy proszą o przesłanie zdjęcia drużyny wraz z oficjalnym zgłoszeniem.

Turniej odbędzie się w dniu 22 marca 2014r. w sali sportowej przy PG 2.

Zgodnie z kolejnością otrzymanych zgłoszeń organizatorzy potwierdzają udział następujących drużyn w turnieju siatkówki amatorów im. Andrzeja Roszkowiaka, który odbędzie się w dniu 22 marca 2014 roku:

1) Agroserwis Strzelce Op.

2) PV DTP Krapkowice

3 )Mastoidea Krapkowice

4) Volleybulls Krapkowice

5) Moniuszko-Terracon

6) Meble Dobrodzień

7) „Brożec”

8) Iskra Zimnice

9) KS Kamień

10) TKM

plakat.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).