• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zimowisko na sportowo w ZSS 1 w Krapkowicach

    W pierwszym tygodniu ferii w Zespole Szkół Sportowych nr 1 odbyło się zimowisko. Uczestniczyło w nim ponad stu uczniów z naszej szkoły. Przez pięć dniu nasi uczniowie bardzo czynnie spędzali wolny czas. Dzieci bawiły się na lodowisku i w sali zabaw ”Dżungla” w Opolu, na krytej pływalni” Delfin” w Krapkowicach. W ramach pieszej wycieczki do kinie w Krapkowicach uczniowie mieli okazję obejrzeć film animowany ”Skubani”. Również w szkole dzieci brały udział w konkursach artystycznych i zawodach sportowych. W ostatnim dniu każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, a zwycięzcy konkursów i zawodów sportowych nagrody.

nad. ZSS nr 1
w Krapkowicach

kopia.jpeg kopia2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).