• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Archiwum aktualności 2014

 • Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic

  24 Stycznia 2014
  informacja slider.jpeg

  Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic o przystąpieniu do sporządzenia:
  - miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta Krapkowice pomiędzy ulicami Górną, Ks.Koziołka, Transportową
  i rzeką Odrą,
  - miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krapkowice (w rejonie ulic Górnej i Ks. Koziołka, Chrobrego).

  więcej»
 • Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic

  21 Stycznia 2014
  informacja slider.jpeg

  „Burmistrz Krapkowic informuje, że na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice oraz na stronach  internetowych urzędu zostały podane do publicznej wiadomości  wykazy nieruchomości przeznaczonych:
  - do sprzedaży w drodze przetargu - dz. 266/12 m. 1, obręb: Dąbrówka Górna
  - do sprzedaży w drodze przetargu -  dz. 1355/1 m. 6, obręb: Kórnica,
  - do zbycia na rzecz najemcy lokal mieszkalny nr 5 dz. 334/3,  mapa 8, ul. Kościelna 6, obręb Krapkowice"

  więcej»
 • 5. Rocznica Pływalni Delfin - relacja

  12 Stycznia 2015
  1.jpeg

  9 stycznia 2015roku Krapkowicka Pływalnia Delfin obchodziła swoje 5 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla odwiedzających, którzy w tym dniu mogli skorzystać z darmowych wejść od godziny 6.00 do 22.00.

  więcej»
 • Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic

  12 Stycznia 2015
  informacja slider.jpeg

  „Burmistrz Krapkowic informuje, że na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice oraz na stronach internetowych urzędu został podany do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych  do dzierżawy na czas oznaczony do 3 lat:
  - działka nr 1018 z mapy 2, obręb Rogów Opolski,
  - część działki nr 513/1 z mapy 5, obręb Ściborowice.”

  więcej»
 • UWAGA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI !!!

  09 Stycznia 2015
  informacja slider.jpeg

  Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach przypomina że dnia 31 stycznia 2015 roku mija termin składania przez zarządców nieruchomości organom wykonawczym gminy danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu nieruchomości.

  więcej»
 • Przyznane stypendia sportowe i nagrody

  09 Stycznia 2015
  informacja slider.jpeg

  Na podstawie złożonych wniosków oraz oceny Komisji do opiniowania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za wysokie wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej Burmistrz Krapkowic przyznał stypendia sportowe i nagrody.

  więcej»
 • Turniej Tenisa Stołowego

  07 Stycznia 2015
  slider.jpeg

  Burmistrz Krapkowic - Andrzej Kasiura zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się w niedzielę 11.01.2015r. w Hali Widowiskowo Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach (Otmęcie).

  więcej»
 • I Charytatywny Turniej Futsalu - zaproszenie

  07 Stycznia 2015
  slider.jpeg

  Burmistrz Krapkowic - Andrzej Kasiura zaprasza na I Charytatywny Turniej Futsalu - Krapkowice CUP 2015. 10-01-2015 - godzina 15:00 - Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach (Otmęcie).

  więcej»
 • Grudniowe wydarzenia w ZSP nr 4 w Krapkowicach

  31 Grudnia 2014
  DSCN0202.jpeg

     19 grudnia - w ostatni dzień nauki szkolnej, przed Świętami Bożego Narodzenia - w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach wystawiono “Bajkowe Jasełka”.

  więcej»
 • Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic

  31 Grudnia 2014
  informacja slider.jpeg

  „Burmistrz Krapkowic informuje, że na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice oraz na stronach internetowych urzędu został podany do publicznej wiadomości:
  -  wykaz nieruchomości  przeznaczonej do sprzedaży na rzecz najemcy:  udział w działce 10/2 z mapy 8, obręb Krapkowice, lokal mieszkalny nr 7 przy ul. Szkolnej 15
  -  wykaz nieruchomości  przeznaczonej do sprzedaży na rzecz najemców, udział w działce 387/2 z mapy 8, obręb Krapkowice, lokale mieszkalne nr 1, 2, 3, 5 i 6 przy ul. Opolskiej 39"

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).