• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie w Ściborowicach

W świetlicy środowiskowej w Ściborowicach pierwszy dzień ferii upłynął pod hasłem: "Bezpieczne ferie i zabawa z wędką". Działacze z koła PZW Krapkowice-Otmęt do zabawy zaprosili funkcjonariuszy policji  i straży pożarnej. Spotkanie rozpoczęło się od pokazu sprzętu wędkarskiego. Następnie na spotkaniu przeprowadzono konkursy rysunkowe i pogadankę o bezpiecznej zabawie, rzuty ciężarkiem i piłeczką do celu.

Wykonano także pokaz udzielania pierwszej pomocy i ćwiczenia na fantomie. Natomiast dla przyszłych członków PZW zrobiono test przygotowawczy do zdania na kartę wędkarską .

Wydarzenie zwieńczył słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla. W imieniu młodzieży pani Ania dziękuje st. asp. Arturowi  Kicka oraz st. kpt. Lucjanowi Lubaszka  za spotkanie i przekazanie fachowej wiedzy, a kole wędkarskiemu Otmęt - za nagrody.

organizator spotkania:  Anna i Krzysztof Mazurek

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).