• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Udane występy zawodników Klubu Karate-do Shotokan

8 maja w Prudniku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF. Do rywalizacji przystąpiło około 140 zawodników z 12 klubów z Polski oraz Czech. Reprezentacja Klubu Karate-do SHOTOKAN w składzie: Miłosz Proszek, Jakub Wons, Leon Słoński, Szymon Hadamek, Fabian Glacel, Marcin Trocha i Marek Wojtala, wywalczyła 11 medali, z czego: 1 złoty, 2 srebrne i 8 brązowych. Miejsce pierwsze zajął Fabian Glacel w konkurencji kata indywidualne chłopców 10 lat. Miejsca drugie zajęli: Miłosz Proszek w konkurencji kumite indywidualne chłopców 8 lat – fantom oraz drużyna w składzie: Fabian Glacel, Szymon Hadamek, Jakub Wons startująca w konkurencji kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi. Miejsca trzecie zajęli: Szymon Hadamek w konkurencji kata indywidualne chłopców 10 lat, w konkurencji kata indywidualne chłopców 11 lat oraz w konkurencji kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+35kg), Fabian Glacel w konkurencji kata indywidualne chłopców 11 lat. Miłosz Proszek w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat, Jakub Wons w konkurencji kata indywidualne chłopców 9 lat oraz kumite indywidualne chłopców 9-10 lat – fantom oraz Marek Wojtala  w konkurencji kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+45kg). Opiekę nad zawodnikami pełniła kierownik ekipy Sylwia Tupko oraz Julia Wocka i Florian Wons. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za postawę podczas startu, a rodzicom za dowóz zawodników na zawody.

9 maja w Stargardzie odbyły się stylowe Mistrzostwa Polski w karate Shotokan. W zawodach Klub Karate-do SHOTOKAN Krapkowice reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Marta Cieślak, Jakub Neiner, Michał Talaga i Wojtek Nowak pod opieką shihan Zdzisława Tupko. Był to bardzo udany start naszych podopiecznych. Tytuł Mistrza Polski w konkurencji kata indywidualne młodzików zdobył Michał Talaga, natomiast miejsce trzecie w tej konkurencji zajął Jakub Neiner. Dwa trzecie miejsca wywalczyła drużyna w składzie: Michał Talaga, Wojtek Nowak i Jakub Neiner startująca w konkurencji kata drużynowe kadetów oraz w kata drużynowe juniorów. W konkurencji kata indywidualne młodziczek miejsce trzecie zdobyła Marta Cieślak, która zajęła również piąte miejsce w konkurencji kata indywidualne kadetek. Trzecie miejsce wywalczył Michał Talaga w konkurencji kumite indywidualne młodzików. Uzyskane wyniki naszych zawodników pozwoliły naszemu klubowi na zajecie wysokiego 6 miejsca w ogólnej klasyfikacji medalowej na 16 klubów. Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie naszego klubu oraz gminy Krapkowice i powiatu krapkowickiego. Zawody były realizowane w ramach działań wspieranych przez gminę Krapkowice i powiat krapkowicki.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).