• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie na zimowisku

Półmetek ferii już za nami. Mundurowi z Krapkowic w ramach organizowanych przez szkoły zimowisk spotykają się z dziećmi i informują o zagrożeniach.

Jak bezpiecznie spędzić ferie, jakich zasad należy przestrzegać, aby zapobiec niebezpiecznym sytuacjom w trakcie wolnego czasu to tematy spotkania jakie przeprowadzili w Szkole Podstawowej nr 1 policjanci i strażnicy miejscy z Krapkowic.

Funkcjonariusze rozmawiała m.in.: o bezpieczeństwie na drodze, bezpieczeństwie w domu, na podwórku w czasie wspólnych zabaw oraz. Mundurowi przypomnieli najmłodszym również zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, w szczególności w warunkach złej widoczności. Omówili również korzyści płynące z noszenia elementów odblaskowych przez uczestników ruchu drogowego. A gdy będą już w domu m.in. o konieczności zamykania drzwi na klucz, nie wpuszczania do domu osób nieznajomych. Dzieciom zaprezentowano materiał video dotyczący  bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych zarówno pieszo jak i rowerami. Na zakończenie spotkania w ramach podsumowania z dziećmi przeprowadzono konkurs, który zakończył się rozdaniem drobnych upominków w postaci elementów odblaskowych.

KPP Krapkowice

zimowisko 003.jpeg zimowisko 007.jpeg zimowisko 008.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).