• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie w ZSP 4 Krapkowice

Pierwszy tydzień ferii “zimowych” uczniowie klas 1 - 3  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach spędzili miło i aktywnie na zajęciach zorganizowanych przez nauczycielki naszej szkoły. Pierwszego dnia wyruszyliśmy do Opola, do Teatru Lalki i Aktora im. Smolki, by na małej scenie obejrzeć spektakl muzyczny pt. “Psiakość, czyli kostka została rzucona”.

We wtorek bawiliśmy się w wodzie, na basenie “Delfin” w Krapkowicach oraz malowaliśmy - używając własnych palców - farbami plakatowymi na dużych arkuszach szarego papieru, tematyka dowolna to co czujemy w sercach. Kolejny dzień to gry i zabawy harcerskie ze śpiewem, które szczególnie przypadły do gustu pierwszakom; zawody sportowe “na wesoło”; zajęcia plastyczne z ciastoliną, gdzie ciasto wyrabialiśmy sami, a każdy przez chwilę mógł poczuć się prawdziwym artystą wyrażając własne emocje oraz OGNISKO z pieczeniem kiełbasek (za co serdecznie dziękujemy panu woźnemu i panu palaczowi). W czwartek przespacerowaliśmy się do Krapkowickiego Domu Kultury, do kina, na film “Skubani”. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła nam cieszyć się drogą do Krapkowic i z powrotem. Ostatni dzień ferii w szkole to zajęcia plastyczne z origami, gdzie wyczarowywaliśmy z papieru przeróżne zwierzątka oraz tworzenie własnej gry planszowej z samodzielnie wykonanymi pionkami, kostką i zadaniami do gry.  Były jeszcze zabawy  i gry z piłką na sali gimnastycznej, i podsumowanie zimowiska - podziękowania, miłe dedykacje dla wszystkich, dyplomy i drobne upominki. Dzieciaki oceniły zajęcia na zimowisku krótko - było fajnie!

nad. Joanna Marczewska - Postół
ZSP nr 4 w Krapkowicach

DSC_7112.jpeg DSC_7159.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).