• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmiany w PP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach

7 maja 2021 r. pani Klaudia Pierzkała obecna wicedyrektor przedszkola odebrała z rąk Burmistrza Krapkowic powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach. Nowa pani dyrektor zapewniła, że już niebawem przedstawi swoją nową zastępczynię.  

W przedszkolu funkcjonuje 7 oddziałów, do których uczęszcza 155 dzieci. Przedszkole w pełni realizuje funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Placówka zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem, realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, prowadzone są zajęcia dodatkowe oraz zajęcia dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Placówka zapewnia opiekę nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz specjalistów i terapeutów.

6 maja burmistrz spotkał się z nauczycielami przedszkola. Podczas spotkania przedstawiciel rodziców przekazał burmistrzowi pismo, w którym rodzice twierdzą, że obecnie atmosfera w przedszkolu jest partnerska, a współpraca układa się bardzo dobrze, widać zaangażowanie, otwartość, życzliwość i serdeczność nauczycieli oraz terapeutów.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).