• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „ Świąteczna dekoracja w Mieście i Gminie Krapkowice 2013/2014“ - rozstrzygnięty

W środowe popołudnie 12 lutego w krapkowickim Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs pn. „Świąteczna dekoracja w Mieście i Gminie Krapkowice 2013/2014”.

W spotkaniu wzięli udział zwycięzcy konkursu, przedstawiciele komisji konkursowej oraz Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura, który wręczył nagrody laureatom.        
Poziom wykonania dekoracji z roku na rok staje się coraz wyższy, stąd też przed komisją oceniającą stało nie lada wyzwanie. Ostatecznie wytypowano zwycięzców w następującej kolejności:  
miejsce I – Pani Izabela Thiel z Gwoździc,           
miejsce II – Pan Teodor Schneider z Kórnicy,    
miejsce III – Pan Waldemar Mutz z Krapkowic.
Nagrodę specjalną natomiast wręczono bezkonkurencyjnej posesji Państwa Eleonory i Henryka Jaschik z Krapkowic.

Organizowany konkurs, to już tradycja w Gminie Krapkowice. Jego celem jest podkreślenie tradycji
i świątecznego nastroju poprzez oświetlenie oraz ozdobienie świątecznymi dekoracjami posesji osób fizycznych. W tegorocznym konkursie zgłoszenia przyjmowane były do 3 stycznia. Komisja oceniająca kompozycje świetlne na poszczególnych posesjach kierowała się w szczególności aspektami takimi jak: ogólne wrażenie estetyczne, pomysłowość i oryginalność kompozycji, różnorodność zastosowanych elementów dekoracji. Już teraz zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Krapkowice do udziału w kolejnym konkursie za rok. Jednocześnie gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji i życzymy nowych pomysłów na najpiękniejszą dekorację.

oswietlenie 001.jpeg oswietlenie 010.jpeg oswietlenie 012.jpeg oswietlenie 014.jpeg oswietlenie 015.jpeg oswietlenie 018.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).