• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Święto Pań w Krapkowickim Domu Kultury

„Być kobietą”, „Damą być”, „Gdzie się podziały tamte prywatki”, czyli o kobietach z różnych perspektyw. 7 marca w Krapkowickim Domu Kultury odbył się koncert z okazji dnia kobiet, który po raz pierwszy odbył się w formie tradycyjnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz transmitowany był on-line na kanale YouTube Krapkowickiego Domu Kultury.

IMG_20210307_155201.jpeg

Wydarzenie rozpoczęło się od złożenia życzeń oraz  serdecznego przywitania wszystkich Pań przez burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiurę, który następnie na scenę zaprosił pierwszą Wicemarszałek Województwa Opolskiego z powiatu krapkowickiego Zuzannę Donath-Kasiurę. Pani Wicemarszałek w krótkim przemówieniu zwróciła uwagę na skuteczne łączenie przez kobiety wielu ról. „Wykonujecie tak wiele różnych funkcji. Perfekcyjnie łączycie role w życiu prywatnym, zawodowym, w życiu społecznym. Czasem brakuje nam trochę wiary w siebie i tego, aby otoczenie udzieliło nam wsparcia. To wsparcie jest nam wszystkim bardzo potrzebne. Dzięki niemu dostajemy skrzydeł” mówiła Zuzanna Donath-Kasiura.

IMG_20210307_160900.jpeg

Następnie na scenie zaprezentowali się wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki i Krapkowickie Niezapominajki pod przewodnictwem instruktorki Grażyny Mierzwy oraz Stanley Carol.

IMG_20210307_165414.jpeg

Po występie artystycznym, już tradycyjnie nie mogło zabraknąć loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Perfumy, kosmetyki, karnety na siłownię, zaproszenia do restauracji czy kina to tylko niektóre z nich.  

IMG_20210307_191331.jpeg

Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za wyśmienite towarzystwo i życzymy wszelkiej  dobroci i pomyślności, oczywiście nie tylko od święta, ale przez cały rok.

Pragniemy także podziękować tym, bez pomocy których organizacja Dnia Kobiet  na tak wysokim poziomie byłaby niemożliwa: Krapkowickie Sieci Internetowe (sponsor główny Krapkowickiego Dnia Kobiet), Synergia Fitness, Pizzeria Red Pepper, Restauracja Verona, Hotel-Restauracja Zamkowy Młyn, S-Medica, S-Dentica.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).