• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ulica Opolska zamknięta!

Możliwy jedynie dojazd dla mieszkańców i pracowników firm. 25 lutego rozpocznie się usuwanie starej nawierzchni asfaltowej. Wykonawca prosi mieszkańców o usunięcie pojazdów zaparkowanych wzdłuż drogi. To zdecydowanie wpłynie na bezpieczeństwo i sprawniejsze wykonywanie prac.

Choć oficjalny objazd poprowadzono drogą krajową nr 45, to w dalszym ciągu ulicą Opolską można przejechać od papierni, dalej ulicą Kolejową i Mostem Północnym oraz od ronda przy banku ING do ulicy Pocztowej.

Przypominamy, że remont ulicy Opolskiej obejmować będzie całkowitą przebudowę konstrukcji drogi, korektę łuków, budowę nowych zatok autobusowych, wprowadzenie nowych koryt odwadniających, regulację istniejących zjazdów publicznych i indywidualnych do posesji, a także utworzenie nowych miejsc do parkowania poprzez wprowadzenie zatok postojowych. Wymieniona zostanie także sieć wodociągowa wzdłuż całej ulicy, wykonane zostaną nowe wpięcia do sieci wodociągowych wszystkich bocznych dróg, a także ponad 40 przyłączy do budynków. Tak szeroki zakres prac uniemożliwia utrzymanie ruchu kołowego. Wykonawca dołoży wszelkich starań, by utrudnienia te trwały jak najkrócej. Dziękujemy za wyrozumiałość.

240220219578.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).