• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Karnawał w ZSP nr 4

W karnawale - same bale…

W sobotę 25 stycznia w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach bawili się rodzice naszych przedszkolaków i uczniów oraz zaproszeni goście.

W poniedziałek od samego rana na korytarzu pojawiły się królewny, elfy, motylki, kotki, kowboje i Indianie. To przedszkolacy przygotowani byli już do balu przebierańców. Przy akompaniamencie skocznych melodii dzieciaki wraz ze swoimi paniami wirowały w parach, w kółeczkach i wężach. Zabawy z wodzirejem wywoływały szerokie uśmiechy na buziach najmłodszych balowiczów.

Po południu na kolejnym balu pojawili się uczniowie klas 1 - 3 ze swoimi wychowawczyniami. Były wspaniałe stroje karnawałowe, tańce, pląsy, śpiew, konkursy i słodkości..

Nie zabrakło też najstarszych. Pojawili się również przebierańcy. Młodzież szkolna z klas 4 - 6 bawiła się przy swojej ulubionej muzyce.

 

nad. Joanna Marczewska - Postół
ZSP nr 4 w Krapkowicach

DSC_6763.jpeg IMG_3273.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).