• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozbudowa PSZOK przy ul. Limanowskiego

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

W związku z coraz większymi ilościami odpadów dostarczanych przez Państwa  do Punktów Selektywnego Odbioru Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach podjęta została decyzja o rozbudowie PSZOK przy ul. Limanowskiego 61, w celu zwiększenia jego funkcjonalności.

Planuje się, że na powiększonej, ogrodzonej i utwardzonej powierzchni zostaną umieszczone dodatkowe kontenery o pojemności od 7 m3 do 34 m3 na te frakcje odpadów, których w danym sezonie jest najwięcej. Według założeń inwestycja powinna zostać zakończona w II kwartale bieżącego roku.

Jednocześnie przypominamy, że w I i II kwartale br. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zgodnie z poniższym harmonogramem.

zbiórka akcyjna 2021.png

Odpady należy wystawić przed posesje najpóźniej do godz. 6:00 rano w dniu odbioru.

Prosimy o nie wystawianie opon pojazdów samochodowych i jednośladów, gdyż nie są one objęte akcyjną zbiórką. Opony należy dostarczać bezpośrednio do PSZOK-ów.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).