• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

131 000 zł dla Unii Krapkowice

8 lutego burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podpisał umowę z Danielem Jasikiem – prezesem Klubu. Dotacja stanowi dofinansowanie zadania „Rozwój Klubu Sportowego Unia Krapkowice w 2021 roku”.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura i prezes klubu KS unia Krapkowice prezentują podpisaną umowę.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu podpisana została umowa z KS Otmęt Krapkowice. Dofinansowanie trafi jeszcze między innymi do PV Volley Krapkowice, LZS-ów: Dąbrówka Górna, Kórnica-Nowy Dwór oraz LZS w Żywocicach, do Otmętu FKS Krapkowice oraz do  Uczniowskich Klubów Sportowych: DELFIN Krapkowice oraz Spiders.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura i prezes klubu KS unia Krapkowice podpisują umowę.

Wyniki konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu w 2021 roku znajdują się na stronie https://bip.krapkowice.pl/10009/wyniki-konkursu-projektow-na-wsparcie-rozwoju-sportu-w-2021-roku.html 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).