• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

70 tysięcy złotych dla KS Otmęt Krapkowice

3 lutego w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz zastępca burmistrza Arnold Joszko podpisali umowy z Bartoszem Banachowskim – prezesem Klubu KS Otmęt Krapkowice oraz Danielem Medwidem – wiceprezesem Klubu.

Sygnatariusze umowy podają sobie dłoń.

40 tysięcy złotych stanowi dotacja przeznaczona na rozwój sportu, dokładnie na dofinansowanie zadania „Gmina Krapkowice kocha handball. Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w dyscyplinie piłka ręczna”. 30 tysięcy przekazanych zostanie na promocję gminy podczas spotkań rozgrywanych przez nasze szczypiornistki.

Zawodniczkom, trenerom oraz społeczności Klubu życzymy tylko wygranych spotkań, celnych strzałów i braku kontuzji.

Przypomnijmy, krapkowicki zespół został jednym z szesnastu najlepszych drużyn juniorskich w Polsce. Już 12-14 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty odbędzie się kolejny etap Mistrzostw Polski Juniorek – 1/8 MP.

Skład: KS Otmęt Krapkowice, AZS AWF Warszawa, MTZ I Kwidzyn, SMS Zagłębie I Lubin.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).