• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe w gminie Krapkowice

Pandemia COVID-19 zmieniła termin tegorocznych ferii zimowych. Uczniowie w okresie od  4 do 17 stycznia 2021 r. cieszyli  się czasem wolnym od zajęć edukacyjnych. Szkoły z gminy Krapkowice zorganizowały dla dzieci z klas I-IV półkolonie zimowe przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego.               

 Najmłodsi uczniowie uczestniczyli  między innymi  w różnych spotkaniach i pogadankach edukacyjno-tematycznych, spacerowali w celu poznania interesujących zjawisk przyrodniczych. Dzieci brały również udział w różnych konkursach sportowych, plastycznych oraz zabawach ruchowych, które rozwijały aktywność fizyczną. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia  z półkolonii zimowych na długo jeszcze będą umilały dzieciakom czas szkolnych zajęć. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).