17.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najmłodsi przedstawiali jasełka

Boże Narodzenie to czas szczególny, wypełniony radosnym oczekiwaniem na  narodzenie Jezusa. Święta te pełnią wyjątkową rolę w polskiej tradycji, dlatego warto przybliżyć dzieciom tajemnicę wigilijnej nocy. W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego nr 8 W Krapkowicach, które na scenie KDK  wystawiły Jasełka.

Na widowni zasiedli rodzice i dziadkowie małych- wielkich aktorów oraz zaproszony gość Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Z wielkim zaangażowaniem śledzili występy przedszkolaków. Na koniec Burmistrz podziękował małym artystom mówiąc, że Wszystkim przedszkolakom należą się pochwały za ogromne zaangażowanie, dzięki któremu stworzyły wspaniałą atmosferę i zdobyły uznanie całej widowni.

PP nr 8
w Krapkowicach

IMG_3435.jpeg IMG_3451.jpeg IMG_3459 (3).jpeg