23.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zebranie organizacyjne KALS

KALS.jpeg

W poniedziałek 7 października w budynku Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice odbyło się zebranie organizacyjne Krapkowickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2013/2014. W zebraniu wzięli udział kapitanowie zgłoszonych do rozgrywek zespołów oraz przedstawiciele organizatorów ligi: Gminy Krapkowice oraz ZSS nr 1 w Krapkowicach. Na spotkaniu omawiane były sprawy regulaminowe rozgrywek oraz wnioski uczestników. Ostatecznie ustalono, że liga rozgrywana będzie systemem ligowym – mecz i rewanż, do dwóch wygranych setów. Zespoły, które zajmą po części zasadniczej miejsca 3 i 4, rozegrają mecz o trzecie miejsce ( do dwóch wygranych setów ), natomiast dwa najlepsze zespoły zmierzą się w wielkim finale o zwycięstwo w całych rozgrywkach ( do trzech wygranych setów ).

Udział w rozgrywkach potwierdziło osiem zespołów: ISKRA Zimnice, TAROPOL Tarnów Opolski, AGROSERWIS Strzelce Opolskie, PV DTP Krapkowice, ADHD Gogolin, KS Kamień, VOLLEYBULLS Krapkowice, MASTOIDEA Krapkowice.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną 17 października br. w sali sportowej przy szkole ZSS nr 1  w Krapkowicach.