21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Grand Prix Opolszczyzny

W ostatnią niedzielę lipca na boiskach piaszczystych na stadionie OTMĘT w Krapkowicach odbył się turniej siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Opolszczyzny. W zawodach wzięło udział w sumie 18 par . Ze względu na dużą ilość zgłoszeń sędziowie zdecydowali, że mecze rozgrywane będą do jednego zwycięskiego seta. Pomimo ograniczenia ilości rozgrywanych setów - turniej trwał prawie dziewięć godzin i zakończył się ok. godz. 19. Zwycięsko z całej rywalizacji wyszła nyska para Nalborski/Pryga.W finale pokonali oni bardzo dobrze prezentującą się w turnieju kędzierzyńsko-kozielską parę Reczek/Luber.
Trzecie miejsce przypadło niezwykle utytułowanej parze Baniak/Januszkiewicz ( Strzelce Op./ Kędzierzyn-Koźle ).
 
Jak trudne i wyczerpujące były to zawody dla grających świetnie ujął wręczający nagrody dla zwycięzców Przewodniczący Rady Miasta konstatując, iż zawodnicy odnieśli podwójne zwycięstwo - oprócz zaszczytnych miejsc pokonali również tropikalna wręcz pogodę.W zawodach wzięli udział zawodnicy z takich miejscowości jak: Krapkowice, Opole, Nysa, Strzelce Opolskie, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle.