12.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Obóz języka angielskiego - są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy.

OBÓZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Morawica – 2013   
Są jeszcze wolne miejsca na Letni Obóz Języka Angielskiego w Morawicy. Młodzież w wieku od 16 do 19 roku życia oprócz zajęć z języka angielskiego, dzięki którym ma okazję nabyć praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym, będzie brała udział w różnego rodzaju zajęciach rekreacyjnych. Zaplanowany jest spływ kajakowy piękną i dziką rzeką Czarna Nida, a podczas pieszych wycieczek będzie można podziwiać piękno ziemi świętokrzyskiej. Organizowane będą zabawy sportowe, ogniska i dyskoteki. Obóz jest okazją, aby pod kierunkiem amerykańskich nauczycieli, podnieść poziom znajomości języka angielskiego.
Organizatorem tegorocznego obozu jest Gmina Morawica, która zaprasza chętnych uczniów do wzięcia udziału w obozie w dniach od 30.06.2013 r. do 13.07.2013 r.

Do pobrania - pełna informacja:
DOCInformacja o obozie 2.doc