19.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[28-03-2013] SPRZĄTANIE MIASTA

Wiosennych porządków zarówno na prywatnych posesjach, jak również na miejskich skwerach jest zawsze sporo. Grabienie liści, zamiatanie, to proste czynności, które pomagają utrzymać tereny w czystości i ładzie.

Gmina Krapkowice prócz firm trudniących się opieką nad terenami zielonimi, angażuje również podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach.

W marcu osiem osób w ramach prac społecznie użytecznych oraz pięć osób odpracowując wyroki sądowe wykonało prace porządkowe na terenie  naszego miasta. W pierwszej połołowie miesiąca posprzątano park przy ul. Kilinskiego obok Hali Sportowej w Otmecie, teren parkingu przy kościele w Otmecie, stadion przy ulicy Sportowej oraz park przy wieży ciśnień w Krapkowicach ,natomiast w drugiej połowie  miesiąca dokonano prac porządkowych na Placu  Gagarina przy ulicy Staszica, a także uporządkowano cześciowo promenadę przy ulicy Przybrzeżnej . Dalsze prace porządkowe nasi bezrobotni zaczną w kwietniu już po świętach - informuje kierownik OPS - pani Marlena Kornaś.

aut. T.Ślęzak
UMiG w Krapkowicach

1.jpeg 2.jpeg
3.jpeg 4.jpeg