21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[03-04-2013] OGŁOSZENIE KONKURSU - OPOLSKIE KWITNĄCE

Zarząd Województwa już po raz kolejny ogłasza konkurs dla mieszkańców, samorzadów lokalnych, stowarzyszeń i instytucji z województwa opolskiego pn. "Opolskie Kwitnące".

Celem konkursu „Opolskie Kwitnące 2013” jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim.
Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.

Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach:
- Najpiękniej ukwiecona wieś,
- Obiekt prywatny,
- Obiekt dostępności publicznej,
a rozstrzygany na szczeblu wojewódzkim.

Działania podejmowane w ramach realizacji konkursowego celu są doskonałą promocją współpracy pomiędzy mieszkańcami. Powodują wśród nich pobudzenie aktywności oraz wpływają na wzrost świadomości ekologicznej.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO do 30 kwietnia 2013 r.
Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w plikach do pobrania poniżej: