21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[12-03-2013] XVI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW IM. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC

                W sobotę 9 marca 2013 w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach odbył się XVI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW IM. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Krapkowic pan Andrzej Kasiura oraz Pani Maryla Roszkowiak.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów. Cztery z Krapkowic: Otmęt, Moniuszki, PV DTP oraz Mastoidea oraz sześć drużyn z Opolszczyzny: KS Kamień Śląski, TKM Strzelce Opolskie, Agroserwis Strzelce Opolskie, Iskra Zimnice, Dobrodzień oraz MKS Gogolin.  Drużyny z Dobrodzienia i Gogolina debiutowały w turnieju. Drużyny wcześniej podzielono na dwie grupy po 5 zespołów. Spotkania grupowe rozgrywane były po dwa sety bez względu na wynik (możliwy remis). Z każdej grupy awansowały po dwie drużyny do najlepszej czwórki.
 
Wyniki spotkań w grupach:
 
Grupa A
PV DTP : TKM                     2:0 (15:13, 15:10)
ISKRA : Dobrodzień             1:1 (15:10, 10:15)
PV DTP : Kamień                 2:0 (15:10, 15:1)
ISKRA : TKM                       2:0 (15:5, 15:13)
Kamień : Dobrodzień             1:1 (15:17, 15:12)
PV DTP : ISKRA                  1:1 (16:14,16:18)
Kamień : TKM                      2:0 (15:13, 15:10)
PV DTP : Dobrodzień          0:2 (13:15, 11:15)
ISKRA : Kamień                   2:0 (15:13, 15:13)
Dobrodzień : TKM                1:1 (15:10, 8:15)
 
Tabela:
1. ISKRA Zimnice    6pkt    5-3
2. DOBRONIEŃ      5pkt    5-3 (bezpośredni mecz z PV DTP 2:0)
3. PV DTP                  5pkt     5-3
4. KS Kamień             3pkt     3-5
5. TKM Strzelce         1pkt     1-7
                                                                      
Grupa B
                                                                      
AGROSERWIS : MONIUSZKI     2:0 (15:5, 15:13)
MASTOIDEA : OTMĘT                 2:0 (19:17, 15:6)
AGROSERWIS : MKS                   2:0 (15:11,15:11)
MASTOIDEA : MONIUSZKI         1:1 (15:10, 13:15)
MKS : OTMĘT                                0:2 (13:15, 16:18)
AGROSERWIS : MASTOIDEA    0:2 (20:22, 5:15)
MKS : MONIUSZKI                                   2:0 (15:11, 15:11)
AGROSERWIS : OTMĘT               2:0 (15:13, 15:8)
MASTOIDEA : MKS                                   1:1 (15:10, 13:15)
OTMĘT : MONIUSZKI                   1:1 (11:15, 19:17)
 
Tabela:
1. MASTOIDEA      6pkt    6-2 (bezpośredni mecz z Agroserwisem 2:0)
2. AGROSERWIS    6pkt    6-2
3. OTMĘT                  3pkt     3-5 (bezpośredni mecz z MKS 2:0)
4. MKS                       3pkt     3-5
5. MONIUSZKI        2pkt     2-6
 
 
Mecze półfinałowe:
ISKRA Zimnice : AGROSERWIS Strzelce               2:0 (15:12, 16:14)
MASTOIDEA Krapkowice : DOBRODZIEŃ                      2:1 (12:15, 15:9, 15:11)
 
Mecz o III  miejsce
AGROSERWIS  – DOBRODZIEŃ                           1:2 (16:18, 14:16, 7:15)
Finał
MASTOIDEA Krapkowice -  ISKRA Zimnice    2:0 (18:16, 15:13)
 
Końcowa klasyfikacja:
I    miejsce             MASTOIDEA Krapkowice
II   miejsce             ISKRA Zimnice
III  miejsce             DOBRODZIEŃ
IV   miejsce             AGROSERWIS Strzelce Opolskie
V-VI  miejsce          OTMĘT Krapkowice
                                DTP Krapkowice
VII -VIII miejsce        MKS Gogolin
       KS Kamień Śląski
IX – X miejsce         MONIUSZKI Krapkowice
       TKM Strzelce Opolskie
 
Zespoły wystąpiły w następujących składach:
MASTOIDEA Krapkowice: Dawid Ożóg, Kamil Żok, Rafał Gaweł, Krzysztof Gora,, Tomasz Śliwiński, Kamil Goździkiewicz.
ISKRA: Damian Widera, Tomasz Urbacka, Marek Ziegler, Tomasz Cebula, Piotr Tkocz,Rajmund Molarny, Robert Olender
DOBRODZIEŃ: Rafał Koprek, Bernard Kopera, Paweł Pielok, Adam Ledwig, Rafał Hejzner, Grzegorz Stupiński, Łukasz Rejdak, Fabian Sówka, Dawid Hehnel
AGROSERWIS: Sławomir Węgier, Arkadiusz Paluszczak, Radosław Gwardiak, Marek Dobrowolski, Dominik Kastura, Jacek Zwetler,Adam Tereszkiewicz
 
Nagrody zwycięzcom wręczały pani Maryla Roszkowiak, Katarzyna Majkutewicz i Harald Brol.
Spotkania sędziowali: sędzia główny-Zbigniew Warmuz, Józef Gliński oraz Paweł Ożóg.
Organizatorem turnieju był UMiG Krapkowice.
Organizatorzy składają podziękowania panu Antoniemu Chlipała – dyrektorowi PG 2 Krapkowice za udostępnienie sali gimnastycznej oraz stworzenie optymalnych warunków do przeprowadzenia turnieju, pani Krystynie Dec za zapewnienie opieki medycznej oraz sędziom.
 
                                                                                                Dariusz Kandziora

  DSC_9700.jpeg DSC_9694.jpeg DSC_9668.jpeg
DSC_9641.jpeg DSC_9619.jpeg DSC_9612.jpeg
DSC_9606.jpeg DSC_9605.jpeg