16.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[11-02-2013] IV TURNIEJ ELIMINACYJNY W TENISIE STOŁOWYM

     W dniu 16 lutego br. sala sportowa w Żywocicach będzie areną  kolejnego już IV Turnieju Eliminacyjnego w ramach cyklu Otwartych Mistrzostw Ziemi Krapkowickiej w tenisie stołowym. Jest to już ostatnia szansa do zdobycia przez uczestników niezbędnych punktów rankingowych do prawa wystąpienia w turnieju MASTERS, będącego zwieńczeniem pięciomiesięcznej rywalizacji.
      Zawody dla grup młodszych rozpoczną się o godz. 9.00 rano, natomiast uczestnicy starszych grup wiekowych pierwsze pojedynki turnieju rozegrają od godz. 12.00. Przypominamy, iż ten cykl turniejów rozgrywany jest pod patronatem Burmistrzów Krapkowic oraz Gogolina. Zapraszamy wszystkich amatorów tenisa stołowego do Żywocic w dniu 16 lutego 2013 roku. 
 

 nad.
OSiR
w Krapkowicach