21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

zaadoptuj pieska

W Polsce jest zarejestrowanych ok. 100 schronisk, część z nich działa pod patronatem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz różnych fundacji. Jednak oddanie bezbronnego zwierzaka do schroniska jest rozwiązaniem ostatecznym. Porzucone psy, błąkające się po terenie Krapkowic, trafiają najpierw pod opiekę lekarza weterynarii i tam wracają do pełni sił, czekając na swój nowy dom. Takie psy z pewnością odwdzięczą się dozgonną miłością i przywiązaniem. Apelujemy do wszystkich ludzi o dobrym sercu o adopcję bezdomnych zwierząt. Niech krzywda zwierząt nie będzie Ci obojętna!

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 77 44 66 805 lub osobiście w Wydziale Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska przy ul. 3 Maja 17, II piętro pokój nr 36.

pieski.jpeg