• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie sezonu startowego

Udziałem w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate zawodnicy Klubu Karate-do Schotokan zakończyli sezon startowy wrzesień 2017 do czerwiec 2018. Klub reprezentowała 9-osobowa drużyna w składzie: Fabian Glacel, Szymon Hadamek, Marek Wojtala, Jakub Neiner, Marta Cieślak, Wojtek Nowak, Wiktoria Bauch, Kamil Jendrusz, Michał Szostecki. Zawodnicy łącznie zdobyli 10 medali z czego: 5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe. Miejsca pierwsze zdobyli: Fabian Glacel w konkurencji kumite indywidualne chłopców-fantomy 7 lat i młodsi, oraz w konkurencji kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi, Marta Cieślak  w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-36 kg), Michał Szostecki w konkurencji kumite indywidualne chłopców 16-17 lat (-70 kg) oraz  w konkurencji  kata indywidualne chłopców 16-17 lat. Miejsca drugie wywalczył: Fabin Glacel w konkurencji kumite indywidualne chłopców-fantomy 8 lat. Miejsca trzecie zajęli: Marta Cieślak w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 11 lat, Szymon Hadamek  w konkurencji kumite indywidualne chłopców-fantomy 8 lat oraz w konkurencji kata indywidualne chłopców 7 lat młodsi, Fabian Glacel w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat.

W tym samym dniu rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Strefa „D” podczas, których jedyny reprezentant klubu Wojciech Nowak zdobył pierwsze miejsce w konkurencji  (kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-55 kg).

Udział w zawodach realizowany w ramach działań wspieranych przez gminę Krapkowice.