16.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[21-05-2013] KONKURS NA OPRACOWANIE PROJEKTU MASKOTKI PROMUJĄCEJ MIASTO I GMINĘ ROZSTRZYGNIĘTY

Gmina Krapkowice rozstrzygnęła konkurs na opracowanie projektu maskotki promującej Miasto i Gminę Krapkowice. Komisja konkursowa jednogłośnie najwyżej oceniła projekt wykonany przez panią Katarzynę Nieużyła z Krapkowic, która proponowaną maskotkę nazwała BASZTUŚ. Maskotka zdaniem autora łączy w sobie elementy zabawowe, symboliczne oraz przyciągające uwagę. Może być wykonywana w różnych rozmiarach i wariantach. Przykładem może być dowolnych rozmiarów pluszak, brelok, kostium itp.

BASZTUŚ
basztuś.jpeg
Zwycięzki projekt maskotki
pani Katarzyny Nieużyła z Krapkowic

Również jednogłośnie komisja uznała, że wyróżnienia należą się  Panu Łukaszowi Nowosielskiemu ze Zdzieszowic za propozycję maskotki pn. CHRAPEK oraz Pani Aleksandrze Szenowskiej z Krapkowic za propozycję maskotki pn. ORLIK KRAPEK.
Obie prace prezentujemy poniżej.

CHRAPEK 
chrapek.jpeg
Wyróżniony projekt
pana Łukasza Nowosielskiego ze Zdzieszowic

ORLIK KRAPEK
Orlik Krapek.jpeg
Wyróżniony projekt
pani Aleksandry Szenowskiej z Krapkowic

Serdecznie gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

Wydz. PiRG
UMiG w Krapkowicach