20.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Rodzinny Turniej Szachowy

Rodzinna atmosfera i sportowe emocje. W sobotę w filii Krapkowickiego Domu Kultury w Otmęcie rozegrano Rodzinny Turniej Szachowy. - Czas Ci leci, naciśnij zegar, - oo dzięki to tylko fragmenty przyciszonych rozmów między zawodnikami, bo świetna zabawa nie wykluczała zdrowej rywalizacji.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z Leśnicy, Rożniątowa, Zdzieszowic, Opola, Rozwadzy i oczywiście z Krapkowic.

Oprócz właściwego turnieju szachową potyczkę rozegrali także „Arcymistrzowie”, czyli rodzinne pary składające się z doświadczonego zawodnika i pociechy, która w szachach stawia pierwsze kroki.

Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Twórców i Artystów Pasja. Szachowe potyczki rozegrane zostały w ramach projektu „Czas rodziny” uzyskanego ze Stowarzyszenia Kraina św. Anny (program Działaj Lokalnie 2017), a współorganizatorem jest Krapkowicki Dom Kultury.

Zwycięzcy Otwartego Rodzinnego Turnieju Szachowego:

Dzieci do lat 12:
I miejsce Dagmara Niewiadomska
II miejsce Aniela Niewiadomska

Młodzież do lat 18:
I miejsce Adam Gomoła
II miejsce Jakub Gomoła
III miejsce Iwona Niewiadomska

Dorośli:
I miejsce Karolina Karleszko
I miejsce Piotr Karleszko
II miejsce Leonard Kabelski
III miejsce Karol Szydło