23.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Festyn rodzinny w Żużeli

18 czerwca w Żużeli odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego. W spotkaniu uczestniczyła Jolanta Myśluk naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury UMiG w Krapkowicach oraz Joanna Kucharska dyrektor Przedszkola Publicznego w Żywocicach.

Rodzice przygotowali w tym dniu niespodziankę dla swoich pociech – przedstawienie muzyczne, w którym pojawiły się postacie z bajek i zaprosiły najmłodszych do wspólnych zabaw i piosenek. Wychowankowie przedszkola wystąpili z programem artystycznym przygotowanym przez Marię Dziekan wychowawczynię grupy. Rodzinne świętowanie udało się, pogoda i humory dopisywały. Nie zabrakło słodkich upominków i atrakcji  związanych z Kołem Fortuny.