22.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Skrzaty na start

Ponad 100 przedszkolaków z gminy Krapkowice wzięło udział w niezwykłej Olimpiadzie. Sportowa rywalizacja najmłodszych mieszkańców i ich rodziców odbyła się w sobotę 27 maja  w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty. Punktualnie o 10:00 olimpiadę oficjalnie rozpoczął burmistrz Andrzej Kasiura. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Niemal dwie godziny mocy wrażeń i świetnej zabawy zakończyła ostatnia konkurencja – wręczanie medali na czas. Do tej konkurencji przystąpił sekretarz miasta Harald Brol, który wszystkim przedszkolakom wręczył pamiątkowe medale.

Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach, patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Andrzej Kasiura.