19.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Skrzaty na start

Ponad 100 przedszkolaków z gminy Krapkowice wzięło udział w niezwykłej Olimpiadzie. Sportowa rywalizacja najmłodszych mieszkańców i ich rodziców odbyła się w sobotę 27 maja  w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty. Punktualnie o 10:00 olimpiadę oficjalnie rozpoczął burmistrz Andrzej Kasiura. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Niemal dwie godziny mocy wrażeń i świetnej zabawy zakończyła ostatnia konkurencja – wręczanie medali na czas. Do tej konkurencji przystąpił sekretarz miasta Harald Brol, który wszystkim przedszkolakom wręczył pamiątkowe medale.

Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach, patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Andrzej Kasiura.