22.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicka firma nagrodzona w Warszawie

Resized_20170322_112549.jpeg

GSP Polska sp. z o.o.  otrzymała prestiżową nagrodę za premierę roku. Nagrodę podczas  Międzynarodowych Targów Warsaw Bus oraz Targów Transportu, Spedycji i Logistyki odebrał prezes zarządu Gabriel Prusek.

GSP Polska sp. z o.o. jest w Polsce autoryzowanym przedstawicielem marek AYATS, TAM, RABA oraz Sanos. Firma otrzymała nagrodę za prezentację na targach marki AYATS z Katalonii, dokładnie dwóch najnowszych modeli: Kronos i Eclipse.

Model Eclipce to piętrowy autobus na podwoziu trzyosiowym mogący pomieścić do 98 pasażerów. Napędzany jest 480 konnym silnikiem MAN-a. Drugi model to wysokopokładowy, komfortowy autobus turystyczny mogący zabrać na pokład nawet 71 pasażerów. Autobusy AYATS na targach w Warszawie zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce. Marka przypadła do gustu przewoźnikom. Życzymy krapkowickiej firmie kolejnych sukcesów oraz dynamicznego rozwoju firmy.