19.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Teatr X

Na jednej scenie dojrzali ludzie i szukająca jeszcze swojej drogi w życiu młodzież, czyli Teatr X działający przy Krapkowickim Domu Kultury. Kreatywni, pełni energii i ekspresji Krapkowiczanie tworzą sztukę.

Próby do premierowego spektaklu odbywały się przez kilka ostatnich miesięcy. Efekty pracy aktorów można będzie zobaczyć już 21 marca o 18:00 w Krapkowickim Domu Kultury. Spektakl powstał na podstawie dwóch tekstów Jeremiego Przybory, którego wielbicielką jest reżyserka i instruktorka Iza Kuriata. Pani Iza w swoich spektaklach łączy teatr ruchu z żywym słowem. Jest absolwentką specjalizacji teatralnej Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie oraz historii na Uniwersytecie Opolskim.

Zapraszamy na premierę. Wstęp wolny.

teatr jaśminy2.jpeg