-1.5 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura

 • Muzyka łączy pokolenia

  19 Lutego 2018
  IMG_2291.jpeg

  W niedzielę, 18 lutego na sali tanecznej Krapkowickiego Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert walentynkowy. Na deskach wystąpili wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki pod przewodnictwem Grażyny Mierzwy oraz rozśpiewane panie z Uniwersytetu III Wieku w Krapkowicach.

  więcej»
 • Koncert walentynkowy

  16 Lutego 2018
  walentynki photo 2018.jpeg

  Muzyka łączy pokolenia. Zapowiada się niecodzienny koncert w Krapkowickim Domu Kultury. Krapkowickie Studio Piosenki pod przewodnictwem Grażyny Mierzwy wystąpi na scenie z przesympatycznymi i rozśpiewanymi paniami z Uniwersytetu III Wieku z Krapkowic.

  więcej»
 • Wodzili Bera

  05 Lutego 2018
  IMG_0401.jpeg

  Niedźwiedź, policjant, kominiarz, proboszcz, cyganka. W sobotę i niedzielę ulicami Steblowa przeszedł barwny korowód. Bera na postronku prowadzili druhowie OSP i członkowie orkiestry.

  więcej»
 • Zabawa karnawałowa

  01 Lutego 2018
  wodzenie niedźwiedzia.jpeg

  Ochotnicza Straż Pożarna w Steblowie zaprasza na zabawę karnawałową "Zabicie Niedźwiedzia" i "Pogrzebanie Basa". Zabawa odbędzie się 10 lutego o godzinie 19:30 w restauracji "Daniels" w Steblowie. Przygrywać będzie zespół muzyczny "Rebel's". Zapisy w restauracji, tel. 792 427 922.

  więcej»
 • „Mały Śląsk”

  29 Stycznia 2018
  DSC_5406.jpeg

  Jeden z najlepszych dziecięco-młodzieżowych zespołów folklorystycznych w Polsce wystąpił w Żywocicach. W niedzielę 28 stycznia w kościele św. Floriana artyści w przepięknych regionalnych strojach zaprezentowali najpiękniejsze polskie kolędy.

  więcej»
 • Koncert kolęd - Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk

  26 Stycznia 2018
  plakat_v2.jpeg

  Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Rada Sołecka w Żywocicach zapraszają na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Mały Śląsk. 

  więcej»
 • Niezapomniana Gala Noworoczna

  22 Stycznia 2018
  14 (Small).jpeg

  Uczta dla duszy, wypełniona po brzegi dwukrotnie sala Krapkowickiego Domu Kultury, wspaniała atmosfera i mnóstwo uśmiechów -  tak w skrócie można podsumować Koncert Noworoczny zorganizowany przez gminę Krapkowice wspólnie z gminą Gogolin.

  więcej»
 • Gala Sylwestrowa i Koncert Wiedeński

  29 Grudnia 2017
  sylwester 2017 — krapkowice.jpeg

  Gala sylwestrowa z najpiękniejszymi melodiami świata. W Krapkowickim Domu Kultury zostały jeszcze ostatnie bilety na Sylwester organizowany 31 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Szykuje się niezapomniany wieczór z Orkiestrą Rozrywkową Happy Big Band z Mysłowic, która  akompaniowała gwiazdom polskiej sceny muzycznej takim jak Zbigniew Wodecki, Robert Janowski, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski czy Mietek Szcześniak.

  więcej»
 • Koncert Wiedeński

  22 Grudnia 2017
  Plakat A2 Krapkowice.jpeg

  Największe przeboje króla walca Johanna Straussa, popisowe arie i duety z najsłynniejszych operetek

  więcej»
 • Najlepsza biblioteka jest w Krapkowicach

  20 Grudnia 2017
  IMG_1504.jpeg

  Mamy najlepszą bibliotekę w województwie i dziesiątą w kraju. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach po raz trzeci znalazła się na pierwszym miejscu listy bibliotek z Opolszczyzny. Ogólnopolski Ranking Bibliotek organizowany jest przez „Rzeczpospolitą” i Instytut Książki.

  więcej»