11.9 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura

 • Oktoberfest 2017

  20 Września 2017
  Oktoberfest 2017 PlakatA3.jpeg

  Dziesiątki biesiadnych stołów, występy orkiestr, zespołów i solistów, do tego barwne bawarskie stroje. Zapraszamy Państwa na największy Oktoberfest w województwie opolskim. Dożynki chmielne odbędą się 7 października w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach. Początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana.

  więcej»
 • Zagadkowe Miasto

  11 Września 2017
  IMG_8650.jpeg

  9 września 2017 r. szczep Royal Rangers z Krapkowic wraz ze Stowarzyszeniem Radical Culture we współpracy z Gminą Krapkowice zorganizowali V edycję gry miejskiej "Zagadkowe Miasto" O godz.15.00 drużyny wyruszyły według otrzymanych wskazówek z Rynku w Krapkowicach do 10 miejsc w mieście.

  więcej»
 • Niecodzienny koncert

  25 Sierpnia 2017
  Dozynki_2012_25.jpeg

  Grają na czym się da. Nie ma dla nich ograniczeń, nawet z kosza czy drabiny zrobią instrument. Orkiestra The Modern Symphonic Percussion Ensemble. Koncert w sobotę o 10.30 na krapkowickim rynku. Serdecznie zapraszamy.

  więcej»
 • Wyjątkowe uroczystości

  17 Sierpnia 2017
  arcybiskup Nossol.jpeg

  Z okazji 85. rocznicy urodzin, 60. rocznicy święceń kapłańskich oraz 40. rocznicy przyjęcia sakry biskupiej burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura złożył arcybiskupowi Alfonsowi Nossolowi gratulacje za długoletnią, przykładną oraz pełną zaangażowania posługę duszpasterską.

  więcej»
 • Letnie Kino Plenerowe

  31 Lipca 2017
  1.jpeg

  Za nami koncerty zespołów „Andromeda Space Ritual” i „Pop Marlej” oraz seanse „Pani szuka pana” i „ Umrika”. Letnie Kino Plenerowe w Krapkowickim Domu Kultury na półmetku. Choć pogoda chciała pokrzyżować plany, to wydarzenia przeniesione zostały do sali widowiskowej.

  więcej»
 • Koncert zespołu Faustyna

  28 Lipca 2017
  zespol z Ukrainy plakat.jpeg

  Zapraszamy na koncert zespołu wokalno-instrumentalnego "Faustyna" z Ukrainy. Zespół jest wielokrotnym laureatem konkursów międzynarodowych między innymi w Polsce i Czechach. Opiekunem muzyków jest siostra Mateusza Nawrocka, prowadzącym Andżelika Fedorowa.

  więcej»
 • Rodzinny Turniej Szachowy

  24 Lipca 2017
  Rodzinny Turniej Szachowy_1.jpeg

  Rodzinna atmosfera i sportowe emocje. W sobotę w filii Krapkowickiego Domu Kultury w Otmęcie rozegrano Rodzinny Turniej Szachowy. - Czas Ci leci, naciśnij zegar, - oo dzięki to tylko fragmenty przyciszonych rozmów między zawodnikami, bo świetna zabawa nie wykluczała zdrowej rywalizacji.

  więcej»
 • "Lato z Radiem" w Gogolinie

  20 Lipca 2017
  plakat_LzR Gogolin.jpeg

  30 lipca, w niedzielę zapraszamy na "Lato z Radiem" do Gogolina.

  więcej»
 • Fotorelacja VI Piknik Odrzański

  11 Lipca 2017
  IMG_8213 (Small).jpeg

  Weekend pełen sportowych  emocji za nami . Wyścigi smoczych łodzi jak zwykle zgromadziły tłumy krapkowiczan na odrzańskich błoniach. W tym roku wystartowała rekordowa liczba drużyn bo aż 22.

  więcej»
 • VI Piknik Odrzański

  20 Czerwca 2017
  Piknik Odrzański.jpeg

  Serdecznie zapraszamy na VI Piknik Odrzański. W programie między innymi: wyścigi Smoczych Łodzi, występy artystyczne na pływającej scenie, Jarmark Opolskie Pasje oraz uroczysty przemarsz orszaku weselnego.  

  więcej»