-2.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Złote Gody

Wzajemny szacunek, wyrozumiałość i uśmiech. To filary udanego związku. Tak zgodnie 15 marca przyznały cztery pary świętujące jubileusz 50-lecia małżeństwa. Burmistrz Krapkowic, Andrzej Kasiura w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

 

Aktualności lokalne
Ruszyły zapisy

15 Marca 2018

"Recepta na uśmiech 2"

12 Marca 2018

Kultura
Krapkowickie Święto Kobiet

Dzień Kobiet w Krapkowicach to już tradycyjne spotkanie w Krapkowickim Domu Kultury dla wszystkich Pań z okazji ich święta.  

Kultura
Wystawa malarstwa

23 Lutego 2018

Muzyka łączy pokolenia

19 Lutego 2018

Koncert walentynkowy

16 Lutego 2018

Wodzili Bera

05 Lutego 2018

Edukacja
Dyplom dla świetlicy PSSP nr 5

Świetlica PSSP nr 5 w Krapkowicach w Ogólnopolskim Konkursie zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego, otrzymała tytuł: „Baw się i ucz. Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.

Sport i turystyka
Ruszyły zapisy

Rozpoczęły się zapisy na 36. Krapkowicki Bieg Uliczny. Wystarczy wejść na strony: http://www.zmierzymyczas.pl lub http://www.bieg.krapkowice.pl, by dołączyć do uczestników: Biegu Głównego, Biegów Dzieci i Młodzieży czy Nordic Walking.

Komunikaty i ogłoszenia
Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy Miasta i Gminy Krapkowice

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1566), z dniem 1 stycznia 2018 r. wprowadzono nowe opłaty za usługi wodne wynikające z tytułu zmniejszenia naturalnej retencji terenowej na skutek wykonywania na nieruchomości o powierzchni powyżej 3500 m 2 robót lub obiektów budowlanych trwale związanych z gruntem, mających wpływ na zmniejszenie tej retencji przez wyłączenie więcej niż 70% powierzchni nieruchomości z powierzchni biologicznie czynnej na obszarach nieujętych w systemy kanalizacji otwartej lub zamkniętej (art. 269 ust. 1 pkt 1 w/w ustawy).

Komunikaty i ogłoszenia
Ogłoszenie

13 Marca 2018

Zawiadomienie

12 Marca 2018

Zawiadomienie

12 Marca 2018

Zawiadomienie

08 Marca 2018

Gospodarka odpadami - aktualności
17 marca br. MPSZOK w innej lokalizacji

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Zawiadamiamy, że w dniu 17 marca 2018 r. Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zostanie ustawiony na parkingu naprzeciwko wejścia do części hotelowej hali widowiskowo-sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Rada miejska - aktualności
XL NADZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH

W dniu  15 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 16:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Szkolenia w OODR w Łosiowie

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie zaprasza w dniu 22 marca 2018 r. na szkolenie pn. „Program rolno-środowisowo-klimatyczny”.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg