18.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
„100 drzew na 100-lecie niepodległości Polski”

Pod tym hasłem sadzono przy ul. 3 Maja kolejne drzewa i krzewy. Druhowie z zastępów „Pogodna Chmurka”, „Wesoły Tygrysek” i „Wesołe Słoneczko” ochoczo zabrali się do pracy dzięki czemu  przydrożne skwerki nabrały nowego wyglądu.  

Aktualności lokalne
Dzień Edukacji Narodowej

15 Października 2018

Złote i Diamentowe Gody

11 Października 2018

Opolska OZE dla gminy Krapkowice

11 Października 2018

Kultura
Zabrali dziadków do kina

10 października w ramach obchodów Miesiąca Seniora w kinie Krapkowickiego Domu Kultury wyświetlany był seans filmowy „Moje wakacje z Rudym”. Wyjątkowi widzowie – dziadkowie z wnukami - wspólnie obejrzeli film opowiadający o wesołych wakacyjnych przygodach nastoletniego chłopca Micka i przypadkiem poznanego psa.  

Kultura
Wycieczka seniorów do Zagwiździa

09 Października 2018

Oktoberfest 2018

08 Października 2018

Oktoberfest 2018

24 Września 2018

Pchli Targ

18 Września 2018

Edukacja
Jestem przedszkolakiem – pasowanie na przedszkolaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Rogowie Opolskim.

Dzień 11 października 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci z Przedszkola Publicznego w Dąbrówce Górnej  i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Sport i turystyka
Olimpijskie warsztaty siatkówki plażowej

13 września tereny sportowo-rekreacyjne DELFIN Sp. z o.o. zamieniły się w miniwioskę olimpijską, a wszystko to za sprawą wizyty Moniki Brzostek, wielokrotnej Mistrzyni Polski i reprezentantki Polski w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro 2016, która poprowadziła warsztaty, przygotowane specjalnie z myślą o uzdolnionych sportowo uczniach krapkowickich szkół.

Sport i turystyka
Wycieczka na Bawarię

07 Września 2018

Boisko do piłki nożnej

30 Sierpnia 2018

Yoga na trawie

03 Lipca 2018

Gospodarka odpadami - aktualności
MSZPOK w innej lokalizacji

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Zawiadamiamy, że w dniu 13 października br. Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostanie ustawiony na parkingu naprzeciwko wejścia do części hotelowej hali widowiskowo-sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice przyjazne firmom

Krapkowice samorządem przyjaznym firmom. Nasza gmina po raz kolejny znalazła się wśród wąskiego grona samorządów wyróżnionych przez Instytut Europejskiego Biznesu. W XI edycji konkursu tytuł ten trafił do 321 miast i gmin. Celem rankingu jest promowanie miast, gmin, powiatów, województw i urzędników samorządowych wspierających rozwój firm na swoim terenie. Drodzy przedsiębiorcy dziękujemy. To Wasz dynamiczny rozwój, najwyższa jakość świadczonych usług i systematyczna praca wyznaczyły drogę do sukcesu.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg