12.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Nowe telefony do Ośrodka Pomocy Społecznej

W celu polepszenia usług oraz kontaktu z klientami Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach zmodernizował swoją telefonię wewnętrzną. W związku z powyższym numery uległy zmianie.

Aktualności lokalne
Zdrowa Matka i Dziecko

17 Sierpnia 2017

Budowa na finiszu

17 Sierpnia 2017

Kultura
Wyjątkowe uroczystości

Z okazji 85. rocznicy urodzin, 60. rocznicy święceń kapłańskich oraz 40. rocznicy przyjęcia sakry biskupiej burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura złożył arcybiskupowi Alfonsowi Nossolowi gratulacje za długoletnią, przykładną oraz pełną zaangażowania posługę duszpasterską.

Edukacja
Uroczyste zakończenie Letniego Obozu Języka Angielskiego

Nauka, integracja i rekreacja, czyli „Summer English Language Camp”. Od 9 do 22 lipca uczniowie z partnerskich gmin Krapkowice – Morawica – Zabierzów uczestniczyli w obozie językowym w Dobczycach. Zajęcia w języku angielskim prowadzili nauczyciele z zaprzyjaźnionego miasta Camas w USA.

Sport i turystyka
"Pomagamy Wiktorowi"

Zapraszamy Państwa na Charytatywny Piknik Sportowy "Pomagamy Wiktorowi". Start 20 sierpnia w niedzielę, o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Wrzosów.

Sport i turystyka
Wodny tor przeszkód

03 Sierpnia 2017

Powstaje nowe boisko

01 Sierpnia 2017

Komunikaty i ogłoszenia
Zawiadomienie

Zawiadomienie o budowie sieci gazowej śr/c dla potrzeb budowy sieci gazowej średniego ciśnienia do zasilenia budynków jednorodzinnych przy ul. Łąkowej i Wiejskiej, na terenie działek ewidencyjnych nr 357, 368, 414, 558 k.m.3 obręb Steblów.

Komunikaty i ogłoszenia
Zawiadomienie

17 Sierpnia 2017

Zawiadomienie

17 Sierpnia 2017

Nie kupuj, adoptuj

17 Sierpnia 2017

Ogłoszenie

11 Sierpnia 2017

Gospodarka odpadami - aktualności
29 lipca 2017r. MPSZOK w innej lokalizacji

W związku z organizacją w dniu 29 lipca 2017 r. Pchlego Targu na placu przed halą widowiskowo-sportową im. W. Piechoty w Krapkowicach informujemy, że Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja na żywo dostępna w trakcie trwania Sesji.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Budowa na finiszu

12 000 m2, możliwość magazynowania około 20 000 palet i nowe miejsca pracy. Budowa Centrum Logistycznego w Rogowie Opolskim szybko posuwa się do przodu. Przypomnijmy inwestorem jest firma logistyczna PIOMAR Sp. z o.o. z Opola, która towary po polskich i zagranicznych drogach wozi już od 28 lat. Flota firmy to dziś ponad 100 zestawów.

Aktualności gospodarcze
Wojewoda u burmistrza

19 Lipca 2017

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg