26.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Opaska Opiekun

Ponad 100 seniorów z gminy Krapkowice zakwalifikowało się już do programu "Zdrowe Serce seniora". Mieszkańcy 60+ już w lipcu otrzymają "Opaski Opiekun", które będą mierzyć parametry życiowe.

Aktualności lokalne
80% dofinansowania

13 Czerwca 2018

Dobry Start 300+

06 Czerwca 2018

Kultura
Piknik rodzinny

Serdecznie zapraszamy Państwa na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 30 czerwca w Pietnej.

Kultura
Dni Krapkowic

28 Maja 2018

Dzień Dziecka

24 Maja 2018

Premiery w KDK

10 Maja 2018

Edukacja
"Przedszkolaki tańczą"

1 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach odbył się II Krapkowicki Przegląd „Przedszkolaki tańczą”.  W tym roku przebiegał pod hasłem: „Przedszkolaki tańczą - tańce narodowe i ludowe”, zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sport i turystyka
Wspólne kibicowanie

Ruszają mistrzostwa, rusza strefa kibica. Zgodnie z zapowiedziami tegoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji mieszkańcy powiatu krapkowickiego będą mogli zobaczyć w strefie organizowanej przez powiat i gminę Krapkowice.

Sport i turystyka
OKRun 2018

11 Czerwca 2018

Olimpiada Seniora

08 Czerwca 2018

Komunikaty i ogłoszenia
Zapytanie ofertowe - unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice

Burmistrz Krapkowic zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: „Realizacja przedsięwzięcia związanego z usuwaniem wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice w ramach konkursu o dofinansowanie przedsięwzięć zgodnych z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie województwa opolskiego”.

Gospodarka odpadami - aktualności
Porządki na ul. Limanowskiego w Krapkowicach

W dniu 15 czerwca br. ochotnicy z 17 TDH „Tuptusie” porządkowali ul. Limanowskiego w Krapkowicach od torów kolejowych do drogi krajowej nr 45. Wyposażeni w rękawice ochronne i worki zbierali odpady zalegające wzdłuż ulicy

Rada miejska - aktualności
XLIII Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

XLIII  Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach odbędzie się w dniu 21 czerwca  2018 r. (czwartek) o godz. 14:00 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
80% dofinansowania

Ponad 1 000 000 złotych, 80% wsparcia na przebudowę drogi gminnej w sąsiedztwie ulic Limanowskiego i Opolskiej w Krapkowicach.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg