19.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Dożynki w Dąbrówce Górnej

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Wiejsko-Parafialne w Dąbrówce Górnej, które odbędą się 29-30 września.

Aktualności lokalne
Odrzańska Odyseja 2018

21 Września 2018

Miesiąc Seniora

20 Września 2018

Kultura
Pchli Targ

Zapraszamy Państwa na ostatni w tym roku Pchli Targ, który tradycyjnie odbędzie się przed Halą Widowiskowo-Sportową im. W. Piechoty w Krapkowicach-Otmęcie.

Edukacja
"Wyprawka szkolna"

Burmistrz Krapkowic informuje, że od 20 września 2018 r. obowiązuje rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 17 września 2018 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych – „Wyprawka szkolna” (Dz.U. 2018 r., poz.1796).

Sport i turystyka
Olimpijskie warsztaty siatkówki plażowej

13 września tereny sportowo-rekreacyjne DELFIN Sp. z o.o. zamieniły się w miniwioskę olimpijską, a wszystko to za sprawą wizyty Moniki Brzostek, wielokrotnej Mistrzyni Polski i reprezentantki Polski w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro 2016, która poprowadziła warsztaty, przygotowane specjalnie z myślą o uzdolnionych sportowo uczniach krapkowickich szkół.

Sport i turystyka
Wycieczka na Bawarię

07 Września 2018

Boisko do piłki nożnej

30 Sierpnia 2018

Yoga na trawie

03 Lipca 2018

Komunikaty i ogłoszenia
,,Czyste Powietrze" - ruszył nabór wniosków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu poinformował, iż w dniu dzisiejszym (tj. 19 września 2018 r. od godz. 8:00) rozpoczął się nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego ,,Czyste Powietrze".

Gospodarka odpadami - aktualności
MSZOK w innej lokalizacji

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Zawiadamiamy, że w dniach 21-22 września br. w związku z organizacją Pchlego Targu Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostanie ustawiony na parkingu naprzeciwko wejścia do części hotelowej hali widowiskowo-sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Gospodarka odpadami - aktualności
MPSZOK w innej lokalizacji

21 Sierpnia 2018

MPSZOK w innej lokalizacji

10 Sierpnia 2018

Rada miejska - aktualności
XLVI Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

XLVI  Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach 27.09. 2017 r. (czwartek) o godz. 14:00 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice przyjazne firmom

Krapkowice samorządem przyjaznym firmom. Nasza gmina po raz kolejny znalazła się wśród wąskiego grona samorządów wyróżnionych przez Instytut Europejskiego Biznesu. W XI edycji konkursu tytuł ten trafił do 321 miast i gmin. Celem rankingu jest promowanie miast, gmin, powiatów, województw i urzędników samorządowych wspierających rozwój firm na swoim terenie. Drodzy przedsiębiorcy dziękujemy. To Wasz dynamiczny rozwój, najwyższa jakość świadczonych usług i systematyczna praca wyznaczyły drogę do sukcesu.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg