24 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni Pańswo, w związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży oraz V Pikniku Odrzańskiego, który odbędzie się w Porcie Jachtowym Krapkowice w dniach 21-24.07.2016 r. informujemy, iż w obrębie Rynku oraz ulic dojazdowych do Rynku nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego >> więcej

×

Wyszukaj w serwisie

Kultura i edukacja
Wystawa Jan Sobieski pod Wiedniem

Od 21 - 26 lipca 2016r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia wystawy "Jan Sobieski pod Wiedniem". Niezwykła replika słynnego obrazu wykonana haftem krzyżykowym jest dziełem 78 artystów z całej Polski, a w tym dwóch z Krapkowic - członków Stowarzyszenia "Pasja".

Kultura i edukacja
Koncert na wodzie

18 Lipca 2016

EDUKO

01 Lipca 2016

"Uwolnij głos"

01 Lipca 2016

Sport i turystyka
Grand Prix Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej

Zapraszamy na Grand Prix Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej.

Komunikaty i ogłoszenia
Obwieszczenie Burmistrza Krapkowic

Obwieszczenie Burmistrza Krapkowic dotyczące inwestycji obejmującej: przebudowę Wieży Bramy Górnej i murów obronnych wraz z otoczeniem (...)

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Umowa o współdziałaniu podpisana!

W dniu 18 lipca 2016 roku w filii nr 2 Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 w Krapkowicach nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o współdziałaniu Gminy Krapkowice z gminą Chrząstowice, Izbicko, Prószków, Komprachcice, Tarnów Opolski  i Turawa w zakresie utrzymania gminnych obiektów użyteczności publicznej, w tym poprawy efektywności energetycznej tych budynków.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
Bezpłatne porady dla przedsiebiorców i rolników

Aby wspomóc przedsiębiorców i rolników Fundacja Rozwoju Śląska postanowiła uruchomić cykl darmowych porad prawnych. Porady odbywają się cyklicznie, co środę, w drugiej siedzibie - Centrum Biznesu w Opolu, przy ul. Wrocławskiej 133.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg