18.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Zmarł Gerhard Paul

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Gerharda Paula. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kościele pw. św. Floriana w Żywocicach w poniedziałek 16 lipca o godzinie 12:00. Różaniec odbędzie się w dniu pogrzebu o godzinie 11.30 w kościele.

Kultura
Uwolnij Głos 2018

Od 25 do 29 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury odbyły się VII Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne Uwolnij Głos 2018. Zajęcia poprowadziła wokalistka Żaneta Plotnik, gitarzysta Jakub Mitoraj oraz wykładowcy Akademii Muzycznej w Katowicach pianista dr hab. Paweł Tomaszewski i gwiazda tegorocznych warsztatów, jazzowy wokalista roku Wojciech Myrczek.

Kultura
Piknik rodzinny

14 Czerwca 2018

Dni Krapkowic

28 Maja 2018

Dzień Dziecka

24 Maja 2018

Edukacja
Obóz językowy "XII Summer English Language Camp Zabierzów- Kluszkowce 2018"

SELC 2018.jpeg8 lipca rozpoczął się Letni Obóz Języka Angielskiego w Kluszkowcach z udziałem młodzieży z trzech partnerskich gmin: Krapkowice – Morawica – Zabierzów.  W czasie obozu trwają warsztaty językowe prowadzone przez nauczycieli z partnerskiego miasta Camas w USA.

Sport i turystyka
Yoga na trawie

W każdą sobotę zapraszamy Państwa do Parku Magnolia. Wstęp bezpłatny.

Sport i turystyka
Wspólne kibicowanie

13 Czerwca 2018

OKRun 2018

11 Czerwca 2018

Komunikaty i ogłoszenia
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

działki: nr 69, 126, 386/2, 406/2 m. 14, nr 418/7 m. 8 obręb Krapkowice, nr 932/3 m. 4, obręb Kórnica, nr 513/1 m. 5 obręb Ściborowice.

Gospodarka odpadami - aktualności
Porządki na ul. Limanowskiego w Krapkowicach

W dniu 15 czerwca br. ochotnicy z 17 TDH „Tuptusie” porządkowali ul. Limanowskiego w Krapkowicach od torów kolejowych do drogi krajowej nr 45. Wyposażeni w rękawice ochronne i worki zbierali odpady zalegające wzdłuż ulicy

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja na żywo dostępna w trakcie trwania Sesji.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Podpisanie umowy na 1 mln zł

Umowa na dofinansowanie remontu drogi gminnej w sąsiedztwie ulic Limanowskiego i Opolskiej w Krapkowicach podpisana. 27 czerwca w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ministra Inwestycji i Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, wojewody opolskiego Adriana Czubaka oraz wicewojewody opolskiego Violetty Porowskiej. Gminę Krapkowice reprezentowali: wiceburmistrz Romuald Haraf oraz zastępca naczelnika Wydziału Budżetowo-Finansowego Beata Namysło.

Aktualności gospodarcze
80% dofinansowania

13 Czerwca 2018

Mobilny Punkt Informacyjny

19 Kwietnia 2018

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg