21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Bezpłatne projekty medyczne

3 sierpnia w czwartek o godzinie 16:00 w Krapkowickim Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące bezpłatnych projektów medycznych.

Kultura
Letnie Kino Plenerowe

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i kina na wspólne spędzanie wakacyjnych piątków.

Edukacja
Uroczyste zakończenie Letniego Obozu Języka Angielskiego

Nauka, integracja i rekreacja, czyli „Summer English Language Camp”. Od 9 do 22 lipca uczniowie z partnerskich gmin Krapkowice – Morawica – Zabierzów uczestniczyli w obozie językowym w Dobczycach. Zajęcia w języku angielskim prowadzili nauczyciele z zaprzyjaźnionego miasta Camas w USA.

Sport i turystyka
Międzynarodowy Turniej w Teramo

Kolejny raz uczniowie, rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach mieli szansę uczestniczenia w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej  Interamnia World Cup we Włoszech, który odbył się od 1 do 14 lipca.

Komunikaty i ogłoszenia
Zawiadomienie

Na podstawie art. 53 ust. 1 o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1073 z póź. zm.) zawiadamiam, że 24.07.2017 r. wydana została decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na zmianę sposobu użytkowania części budynku usługowo-mieszkalnego na cele usługowe urzędu pocztowego, na terenie działki ewidencyjnej nr 423/1 k.m.8 obręb Krapkowice.

Gospodarka odpadami - aktualności
29 lipca 2017r. MPSZOK w innej lokalizacji

W związku z organizacją w dniu 29 lipca 2017 r. Pchlego Targu na placu przed halą widowiskowo-sportową im. W. Piechoty w Krapkowicach informujemy, że Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja na żywo dostępna w trakcie trwania Sesji.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Wojewoda u burmistrza

O inwestycjach drogowych, zbiorniku retencyjnym na Odrze oraz adaptacji mostu kolejowego do ruchu samochodowego. O ważnych dla mieszkańców tematach burmistrz Andrzej Kasiura rozmawiał dziś z wojewodą opolskim Adrianem Czubakiem. Wojewoda zadeklarował poparcie dla tych kluczowych inwestycji w stosownych ministerstwach, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg