21.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Wywozik Krapkowice

slider.png

W celu ułatwienia dostępu do informacji o gospodarce odpadami komunalnymi Gmina Krapkowice udostępniła darmową aplikację na urządzenia mobilne, która ma przypominać o terminach wywożenia różnego rodzaju odpadów komunalnych ze wskazanej nieruchomości. 

Podpowie również jak prawidłowo segregować odpady komunalne, jaka jest wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami oraz zawiadomi o terminach i godzinach otwarcia MPSZOK-u (czyli Mobilnego Punktu Odbioru Odpadów Komunalnych).

W Aktualnościach aplikacji, umieszczane będą najnowsze informacje dot. gospodarowania odpadami komunalnymi. Ponadto aplikacja umożliwia ustawienie alarmu przypominającego o zbliżających się terminach odbioru odpadów komunalnych oraz wysyłanie reklamacji dot. np.: braku odbioru odpadów, uszkodzonego pojemnika itp.

Aplikację „WYWOZIK Krapkowice” można pobrać na telefon lub tablet ze sklepów:

  • Google Play dla systemów Android
  • Windows Phone Store dla systemów Windows Phone
  • AppStore dla systemów iOS

W przypadku nieruchomości, dla których deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi zostały złożone po terminie udostępnienia aplikacji tj.: po 01 września 2015 r., do czasu aktualizacji aplikacji należy sprawdzać harmonogram dla nieruchomości sąsiedniej o tym samym charakterze tj.: zabudowa wielorodzinna lub jednorodzinna.