21.5 °C
 • PL
 • EN
 • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne

 • Bezpłatne projekty medyczne

  28 Lipca 2017
  bezpłatne projekty medyczne.png

  3 sierpnia w czwartek o godzinie 16:00 w Krapkowickim Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące bezpłatnych projektów medycznych.

  więcej»
 • Tytuł dla fachowca za darmo

  28 Lipca 2017
  plakat-2.jpeg

  "Akademia opolskich kwalifikacji zawodowych". Izba Rzemieślnicza w Opolu realizuje realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. W jego ramach można bezpłatnie uzyskać tytuł czeladnika, mistrza lub instruktora praktycznej nauki zawodu.  

  więcej»
 • "Lato w mieście" - sierpień

  27 Lipca 2017
  beach-295252_1280.png

  Na wakacjach nie ma czasu na nudę. W jednym miejscu przedstawiamy Państwu ofertę kulturalno-rekreacyjno-sportową krapkowickich instytucji. 

  więcej»
 • Rozwój sieci gazowniczej w gminie Krapkowice

  27 Lipca 2017
  gas-82982_1280.jpeg

  Rozwój sieci gazowniczej w gminie Krapkowice i kształtowanie się przyszłej ceny tego paliwa dla odbiorców indywidualnych – to główne tematy poruszane dziś na spotkaniu burmistrza Andrzeja Kasiury z delegacją Polskiej Spółki Gazownictwa i dyrektorem Oddziału Opolskiego Rafałem Adamiszynem.

  więcej»
 • Program Rodzina 500+ nowe wnioski

  27 Lipca 2017
  indeks.png

  Od 1 sierpnia można składać nowe wnioski. Przypominamy, 30 września kończy się obecny okres zasiłkowy w sprawie świadczenia wychowawczego Program Rodzina 500+.

  więcej»
 • Jaśniej i bezpieczniej

  25 Lipca 2017
  IMG_8538.jpeg

  Przejście dla pieszych przy Krapkowickim Domu Kultury (ulica Prudnicka) lepiej widoczne. „Zebrę” od dziś oświetlają oprawy ze specjalnym układem optycznym, a to oznacza zdecydowaną poprawę bezpieczeństwa. To właśnie o nią wnioskowali mieszkańcy i policjanci.  

  więcej»
 • Pchli Targ

  24 Lipca 2017
  Pchli Targ - lipiec.png

  Zapraszamy Państwa na Pchli Targ. Startujemy w sobotę, 29 lipca o godzinie 9:00. Plac przed Halą Widowiskowo-Sportową im. Władysława Piechoty.

  więcej»
 • Uwaga rolnicy

  21 Lipca 2017
  field-857903_1920.jpeg

  Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się sygnałami o występowaniu prób wyłudzenia od rolników przez osoby podszywające się pod pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, środków pieniężnych pod pozorem ściągnięcia zaległości w spłacie należności z tytułu ubezpieczenia społecznego.

  więcej»
 • "Kraina w obiektywie"

  20 Lipca 2017
  plakat Kraina w obiektywie.jpeg

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Kraina w obiektywie".

  Celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszych fotografii przedstawiających charakterystyczne miejsca i elementy dla Krainy św. Anny, utrwalenie piękna otaczającego nas krajobrazu. Ponadto uwrażliwienie mieszkańców Krainy na piękno przyrody regionu oraz rozpowszechnianie idei fotografii, jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego.

  więcej»
 • Wojewódzkie Święto Policji w Krapkowicach

  19 Lipca 2017
  IMG_8481.jpeg

  Wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych, Medali za Zasługi dla Policji oraz aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe. Dziś w Krapkowicach odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Wydarzenie patronatem honorowym objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

  więcej»