22.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[04-03-2013] NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

Ochotnicza Straż Pożarna w Pietnej ogłasza zapisy dla dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej z terenu Pietnej, parafii św. Floriana w Żywocicach i okolic do uczestnictwa w projekcie pod tytułem „Poznajemy PIECIEŃSKIE OKOLICE i ich tajemnice”.
W ramach projektu odbywać się będą warsztaty przyrodnicze i krajoznawcze oraz profesjonalny kurs fotograficzny, a także obchody Dnia Dziecka w agroturystyce Western Ranch państwa Kopitzów oraz przywitanie wakacji w agroturystyce państwa Iścińskich . Zajęcia będą odbywały się w soboty od marca do czerwca 2013 roku. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona.


WAŻNE!

Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 9 marca 2013 r. o godz. 9.00 w sali spotkań w Pietnej.
Więcej informacji można uzyskać u pana sołtysa Łukasza Stokłosa i p. Sabiny Lasman. Projekt jest dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Kraina Św. Anny.

nad. Sołtys Pietnej